Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Dowiedz się więcej o designerskich meblach Poznań.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, dążymy do tego, aby zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Zarazem pragniemy, by wnętrza manifestowały naszą indywidualność, a to nie zawsze jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane masowo przez popularnych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy także mogą się pochwalić designerskimi, eleganckimi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku koncentruje się na tym, aby opracowane przez niego meble były proste, komfortowe, a jednocześnie stylowe i, co najistotniejsze, by cechowały się wytrzymałością. Marka współpracuje z uznanymi krajowymi projektantami, tworzącymi swoje projekty z pasją, starając się, by maksymalnie spełniały one pragnienia użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, iż doskonale pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti wytwarzane są odręcznie z najlepszych surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o klimat, m.in. poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je nabyć?

Noti oferuje produkty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak przykładowo sofy z kolekcji Bouli albo siedziska z linii Comfee czy Rollo. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się z bliska w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Gdańsku, w Krakowie oraz w Katowicach.

Źródło fotografii: noti.pl

Siedziba firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]