Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Szukasz fachowej porady? Skontaktuj się z psychologiem w UK.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz ciągle nie brak osób skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą również trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem etatu. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas sesji będą powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339