Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

Uzyskaj poradę optometrysty Kraków na http://tinyurl.com/yaod2h2s.

Dobry wzrok zapewnia pełny komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się problematycznych i nieraz niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien zgłosić się na badania do kliniki okulistycznej?

Korekcja wad wzroku – metoda bezpieczna oraz nieinwazyjna

Do niedawna korygowanie wad wzroku sprowadzało się do zakładania soczewek kontaktowych bądź okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekty pozwalające na leczenie krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, a także wielu pozostałych schorzeń. Niesłychanie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się dużą skutecznością. Taka korekcja wzroku jest bezpieczna oraz nieinwazyjna, a pacjent błyskawicznie wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie pracuje doświadczona załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować stosowną technikę leczenia i usunąć wadę wzroku. Specjaliści przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesny ekwipunek diagnostyczny, dzięki czemu mogą rozpoznać nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Czym ponadto zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych chorób, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego leczenia polegają m.in. na modelowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego okuliści wykonują pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem przydatnym w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, jaskry i pozostałych ciężkich chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed zabiegami laserowymi, np. operacją zaćmy. Korekta wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie również z innymi kwestiami, jak np. pozbyciem się kaszaków oraz ciał obcych z oka.

Siedziba firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]