Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Sprawdź parking Balice lotnisko na pandaparking.pl.

Najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymie uznanie, to wygoda, możliwość dotarcia także w bardzo oddalone miejsca świata i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]