Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków importu i eksportu. Z tej przyczyny wymaga także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z surowców wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności użycia wózka widłowego) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. Do produkcji używane są tylko surowce wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie 30 lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia bądź w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o asekurację nabywców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.