catering na wesela

Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, chrzty bądź komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na których pojawia się często ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a następnie przygotować i podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się duży popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – postaw na catering na wesele

Planowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali, ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na weselu musi mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, potrawy będą smakowite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie donosić gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kucharzy i kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w salach.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, tak w sferze atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożone uprzednio menu sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem osobiście przygotować jadłospis z sugerowanych dań. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę kontrahenta podejmują się przyrządzenia niecodziennych kompozycji potraw.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]