Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Zajrzyj tu, aby zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jak szukać?

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć parę dość istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, wybranie menu i udekorowanie stołów. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Sala weselna dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]