Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Kliknij tu, aby skorzystać z wiedzy fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się szczególnym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]