aktualizowanie wordpressa, wp security

Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się bardzo popularnym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest całkiem szybki, wykorzystuje się go w tej chwili do tworzenia sklepów e-commerce oraz złożonych stron firmowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem przykrych niespodzianek, toteż istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Dlaczego zaleca się powierzyć opiekę techniczną nad stroną znawcy?

Utrzymywanie strony www na najświeższej edycji WordPressa jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie lub cyberataki. W dodatku, mimo że WordPress jest niezwykle łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny ważne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, rekomenduje się powierzyć opiekę techniczną nad stroną profesjonaliście.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla blogerów i dużych i małych przedsiębiorstw

Oferta opieki nad stroną to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o skuteczne i trwałe działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest również freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i likwidowanie następstw ataków hakerskich. W wyższych pakietach oferowane są także różnego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]