Profesjonalne sprzątanie grobów

Opieka nad grobami Kraków - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są również od gabarytów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]