pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie – to się opłaca

Pozycjonowanie to rozmaite czynności mających na celu zwiększenie widoczności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie daje możliwość zwiększenia liczby transakcji firmy. Dodatkowym atutem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności produktu, usługi czy też samej marki.

Algorytm Google klasyfikuje każdą stronę www pod kątem około dwustu rozmaitych czynników. Rezultat tej diagnozy decyduje o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona pokaże się internaucie w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za istotne czynniki rankingowe fachowcy ds. SEO uważają m.in. jakość treści, linkowanie (zewnętrzne i wewnętrzne), a także responsywność.

Wyszukując w wyszukiwarce Google dowolną frazę, internauta otrzymuje wykaz stron, których zawartość została uznana za najdokładniejszą odpowiedź na szukane zapytanie. Jakie adresy wyświetlają się w SERP najwyżej? W głównej mierze te, których treść jest dobrze wypełniona poprawnymi słowami kluczowymi. a przy tym niepowtarzalna. Na pozycje nie bez wpływu jest także poprawnie zoptymalizowany kod HTML, szybkość ładowania się witryny (nie tylko w wersji na komputer, lecz i mobile), a także reputacja stron internetowych zamieszczających linki do naszej witryny.

Czy warto zlecić pozycjonowanie strony lub sklepu www podmiotowi zewnętrznemu?

Google cyklicznie koryguje algorytm, stąd warto oddać optymalizację i pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych zawodowcom. Trafnym wyborem będzie agencja SEO mająca wieloletnią praktykę w tym obszarze. W takich firmach pracuje wielu ekspertów nie tylko od optymalizacji, ale też kodowania czy prowadzenia kampanii Google Ads. Zlecając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne działania, które także zwiększą dochód firmy.

Pozycjonowanie sklepów oraz stron w Google – usługa pomagająca dotrzeć do szerszej grupy klientów klientów

Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa skierowana do administratorów stron internetowych, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż wyrobów czy usług przedsiębiorstwa. Prowadząc dowolny biznes niewyobrażalne jest w dzisiejszych czasach nie założyć strony firmowej albo ją utworzyć, jednak zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to nieustanna rywalizacja o pozyskanie kolejnych klientów. Według badań w przybliżeniu 97% osób poszukuje w internecie opinii o lokalnych firmach, co klarownie wskazuje do jak dużej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu albo strony w Top3 wyników wyszukiwania w przeglądarce niesłychanie zwiększa prawdopodobieństwo, że klient zdecyduje się na nasze usługi.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]