Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każda marka chce aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, na przykład w Gdańsku lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów korzystają z reguły z fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danego miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “restauracja gruzińska kraków” albo “sklep z oponami kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron internetowych od ponad dekady. Przez ten okres gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]