Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Zajrzyj tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też chrzciny, imprezy z okazji 18-tych urodzin oraz komunie święte. Kiedy spis gości jest długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których sporą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, jak komunie bądź ceremonie chrztu, rekomenduje się urządzić w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom także muszą być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w pobliżu Krakowa

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście dworskiej oprawie odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz dekoracji stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]