Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking Balice - dowiedz się co może Ci zaoferować.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]