Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Catering do firm - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Szkolenie, sympozjum albo negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i posiłków dla jego gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Sympozja i kursy biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 8-10 godzin, często nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi wskazane są na ogół trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których ciężko jest zjeść sycący posiłek w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zanieść na salę, w której odbywa się wykład. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie garnituru czy rąk. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest bardzo ważna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze tematów poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku czy też własnoręcznie przyszykowane kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]