Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Oferta lokalu na imprezę w Krakowie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, których celem stworzenie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by świętować otrzymane nagrody branżowe, a także przeróżne kursy, gale dla kontrahentów biznesowych oraz konferencje. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Gdy nie posiadamy na terenie firmy dużych wnętrz, w których uda się zorganizować bankiet, trzeba sprawdzić oferty najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Wypada w takich wypadkach urządzić imprezę w unikalnym miejscu, które stanowczo uwydatni rangę uroczystości. A jeżeli na event zaproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie sali powinno się zdecydować się na lokal, znajdujący się niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering kompetentnej firmie

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno nie uwzględnić tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówiony punkt wyśmienitych dań dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie gościom należytej obsługi. Wypada zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu oraz doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko apetyczne, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]