Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Więcej szczegółów o okna serwis Warszawa

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]