Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wejdź na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ żeby zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer VR.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla większości klientów sposobność obejrzenia danego pomieszczenia przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niezmiernie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do promocji i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ poszczególnych wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, że prócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu czy siedziby firmy, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przemieszczać się do sąsiednich wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wirtualny spacer VR?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania baru, warsztatu czy hotelu, jak również w prosty sposób pokazać rozległemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, by potencjalni klienci mogli szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których warto wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w wizytówce Google Moja Firma lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają bliżej naszą firmę zaczną darzyć ją dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również świetna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy powierzyć jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]