Agencja reklamowa – obsługa kampanii tradycyjnych i social media

Uzyskaj fachową pomoc profesjonalistów z agencji reklamowej Kraków na k-myk.pl

Gdy prowadzi się firmę, niezależnie czy zajmujemy się dystrybucją, świadczeniem usług czy produkcją, działania reklamowe powinny być ważnym elementem kreowania rozpoznawalności marki. Duże przedsiębiorstwa oraz spółki mają finanse na organizację i opłacanie własnych wydziałów ds. marketingu, jednak mniejsze firmy, które okazjonalnie prowadzą akcje promocyjne, zwykle szukają wsparcia u agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – grupa specjalistów pomoże Ci w promocji

Agencja marketingowa to grupa kreatywnych osób z ogromnym doświadczeniem, mających wiele umiejętności z zakresu branży reklamowej. Dzięki współpracy z zawodowcami znakomicie orientującymi się zarówno w zakresie tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii reklamowych w internecie (prowadzenie kont social media, klipy i animacje viralowe), jak i grafiki (również przygotowanie do druku), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom całościową obsługę. Młode firmy mogą liczyć na opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i projektami akcydensów (obwoluty, papier firmowy czy wizytówki), a te które posiadają już swoje logo mogą być pewne, iż będzie ono odpowiednio użyte na etapie projektowania materiałów reklamowych – billboardów, stoisk targowych, folderów czy plakatów. Agencja reklamowa przygotuje również ciekawe, unikalne wpisy na stronę internetową zleceniodawcy oraz opracuje strategię komunikacji z klientami za pośrednictwem portali społecznościowych, jak Twitter, Instagram czy Facebook.

Do jakich podmiotów adresowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które nie mają własnego działu promocji. Aczkolwiek nie znaczy to, że to wyłączny model kooperacji. Praca agencji często polega na wsparciu istniejącego już w firmie działu ds. promocji. Na przykład, jeśli nie ma on praktyki w organizacji sympozjów, targów bądź spotkań z klientami wymagających zazwyczaj wielopoziomowego planowania, takie zadania można powierzyć agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w tworzeniu harmonijnego i wykwalifikowanego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej opracowanie programu kursów albo zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają tysiące agencji reklamowych, warto jednak decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do jak największego zespołu doświadczonych ekspertów. Umożliwi to przekazanie wszystkich czynności marketingowych jednej agencjii dzięki temu większy nadzór nad wizerunkiem firmy i spójnością kampanii.

Siedziba firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]