Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Zainteresowany automatycznym księgowaniem faktur? Zajrzyj tu.

Biznesmeni wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, więc rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]