Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie czekaj! Skieruj się na http://bit.ly/2wOn6Ux.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w gotowaniu – dekorować ciastka bądź przynosić i wybierać składniki. Pragniesz podsycić fascynację swojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność i co jest niesłychanie ważne – nabywają przydatne umiejętności. A przy tym kapitalnie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, wybieranie i mieszanie ingredientów oraz nauka smacznych przepisów – to wszystko sprawia, iż maluchy z entuzjazmem eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą również uczestniczyć rodzice, jest to zatem świetna sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie posmakować tego, co przygotowały.

Jak prowadzone są warsztaty kulinarne dla dzieci?

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W czasie warsztatów uczestnicy przygotowują deser i danie główne. Mali uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – przygotować apetyczny makaron na słono lub słodko, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi dodatkami, aromatycznej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje też pyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Nauka poprzez udział w zabawie to doskonała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych potraw daje pociechom moc szczęścia. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania deseru czy pieczenia smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z dziećmi.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]