Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ znajdziesz pełną ofertę wypraw w góry.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie spełnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]