Gadżety dla biegacza – praktyczne pamiątki z logo organizatora

Biegi stały się w tej chwili ulubioną dziedziną sportu ogromnej liczby Polaków. To aktywność, którą można uprawiać w dowolnym miejscu, bo nawet w ogromnych miastach znajdują się deptaki i spore parki, gdzie można biegać. A co najważniejsze – jogging niewiele kosztuje. Wystarczą przecież porządne obuwie, pochłaniający pot t-shirt i nieco determinacji.

Gadżety dla biegacza – co otrzymują zawodnicy biegów

Także w niedużych miasteczkach kilka razy w roku organizuje się biegi, w których uczestniczą nie tylko profesjonaliści, ale i pasjonaci tego sportu. Zgłoszenie się na tego rodzaju imprezę sportową nierzadko łączy się z nieznaczną wpłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu biegacze odbierają również drobny zestaw gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego na ogół jest identyfikator zawodnika,oddychający t-shirt , czasami butelka izotoniku. Jednak coraz częściej sponsorzy półmaratonów dorzucają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych mogą to być np. mały ręcznik do otarcia potu, pas sportowy na biodra, tzw. nerka czy też opaska do biegania na ramię, w której można schować klucze albo telefon. Sportowcy bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, ponieważ nawet jeśli nie wywalczą w zawodach nagradzanej pozycji, to koszulka z nazwą imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z udziału w biegu. Co kluczowe, jest to pamiątka praktyczna, którą biegacz może zakładać podczas codziennych treningów.

Użycie gadżetów dla biegaczy w działaniach reklamowych

Małe i większe imprezy sportowe raczej nie poradzą sobie bez pomocy sponsorów, którzy ponoszą gros kosztów ich organizacji. Zwykle logotyp patronów oraz organizatorów biegów drukuje się nie tylko na banerach czy plakatach reklamujących wydarzenie, ale również i na gadżetach wręczanych uczestnikom. W zależności od rodzaju surowca czy tkaniny, z którego wyprodukowane zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logotypu patronów używane są różne techniki nadruku. W przypadku odzieży sportowej jest to na ogół sitodruk gwarantujący dużą trwałość grafiki.