Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dostawcy silników elektrycznych.

Szerokie wykorzystanie robotyki w różnych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych DC, jak również przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]