Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli chcesz nabyć skrzynkę teletechniczną, koniecznie wejdź na www.telmor.pl

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym domu – określają to akty normatywne. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dopasowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i mieć stosowne wycięcia, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt, a także niekorzystne czynniki pogodowe. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – na przykład kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia możemy zamontować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed ingerencją osób trzecich do środka szafki. Wzmocnione zamki świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]