Zastosowanie lonży jeździeckiej

Kliknij tutaj, aby zamówić lonżę jeździecką

Lonża to przyrząd na co dzień wykorzystywany w czasie nauki jazdy konnej oraz treningów. Jakiego typu lonże jeździeckie są dostępne w sklepach? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie najlepiej je kupować?

Rodzaje i zastosowanie lonży jeździeckiej

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, przeważnie 5-8 metrowa, na której prowadzi się wierzchowca w czasie nauki jazdy i treningu umiejętności związanych z dosiadaniem, łapaniem strzemion, trzymaniem wodzy, a także utrzymywaniem równowagi w siodle. Zwierzę jest prowadzone po zarysie okręgu, a lonża służy do korygowania reakcji konia. Narzędzie to służy również cyrkowcom oraz woltyżerom do szlifowania umiejętności i zabezpieczania przeprowadzanych akrobacji. Lonża jest ponadto pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może również być wykorzystywana podczas treningu bez dżokeja – w takim wypadku służy do treningu młodych zwierząt oraz zapewnienia im adekwatnej dawki ruchu.

Lonża jeździecka – postaw na akcesoria popularnych marek

Szeroki wachlarz akcesoriów jeździeckich można znaleźć w dobrze wyposażonych sklepach internetowych, które sprzedają profesjonalny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże dla konia od najlepszych producentów – jak np. Kerbl, Waldhausen czy Harrys Horse. Chciałbyś kupić lonżę jeździecką w pomarańczowym, zielonymlub błękitnym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade daje ogromny asortyment artykułów, które sprostają oczekiwaniom nawet najwybredniejszych klientów. W ofercie oferowane są lonże wytworzone między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z przyjemnego w dotyku, miękkiego tworzywa i wyposażone w obrotowy zaczep.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]