Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i powoli zdobyła sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości niezwykle prostą metodą – należy dolać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy można dostać zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż pochodzą z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, bowiem stworzyło go sporo najrozmaitszych elementów, np. konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących czy mleka zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii i Nikaragui (arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w pensjonatach czy urzędach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka i najczęściej zamyka się w przedziale 1,10-1,50 zł. Łatwo zauważyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Przystępne ceny i nowoczesny wygląd ekspresów na kapsułki powodują, iż coraz częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich podamy koleżankom najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, nie obawiając się o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z naszym ekspresem.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]