Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Znajdź maseczki wielokrotnego użytku.

Koronawirus, który opanował cały glob, całkowicie przeistoczył nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania rozmaitych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji bądź supermarketu, gdzie zwykle napotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Wytrzymała mini przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maski z tkaniny za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi atutami są solidność, wygoda oraz niewielka waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po założeniu można odkazić, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) przy pomocy mydła.

Kto powinien nosić wielorazową przyłbicę ochronną?

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport docenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy muszą nakładać maski ochronne w czasie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]