Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Kup shuttersy na skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Najważniejszą cechą shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach dekoracyjnych są ruchome, wobec tego można bez trudu je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od fantazji mieszkańców. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, PCV, jak również z drewna. Okiennice ozdobne shutters zakłada się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek wyśmienicie sprawdzą się także na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach spotyka się nadal okazjonalnie, ale gros osób z pewnością kojarzy je z ekranu telewizora lub kina, gdyż te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Atuty shuttersów

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters wspaniale się prezentują, mają one też zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować użycie promieni słonecznych: w gorące miesiące hamować nagrzewanie się pokojów, a zimą – zatrzymać ciepło na dłużej. Okiennice wewnętrzne bardzo dobrze komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd, a więc wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Warto również uwydatnić, iż shuttersy są regulowane bez pomocy żyłek, co właściciele psotnych zwierząt lub rodzice ciekawskich dzieci, które przerwać wiszące sznurki, uznają zapewne za dodatkowy plus.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]