Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Chcesz kupić kapsułki A Modo Mio? Wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek przetwarzających kawę jest ogromna ilość, jednak Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż historia marki Lavazza zaczęła się w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży sklep, gdzie prażono ziarna kawowca i przygotowywano ich autorskie mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wytyczając wzorce również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów do kawy w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, aromatycznej kawy trwa jedynie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z mieszanek smaków sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie na rynku nabyć można niemało odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale wciąż cechują się ciekawym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek z kawą do wielu znanych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Superbia), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]