sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Jakie usługi świadczy jubiler?

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy praktycznie wszystko, wciąż jest wiele produktów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, łańcuszka czy pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy nabyć obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego wymiaru albo wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi również obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek albo broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce trzymamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]