Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Chcesz nabyć drukarkę 3D? Sprawdź cadxpert.pl

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony aż o 90%. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w czasie procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]