Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Zobacz, gdzie kupić butelki szklane 500ml w hurcie.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne marki, jest to też sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego unikalnego, zdrowego czy też smakowitego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, żeby produkt jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dystrybutora

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. pasty warzywne, ocet lub konfitury, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu także otrzyma je dużo szybciej.

Co dostaniemy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania piwa, soków bądź wina) i słoiki. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z paletą butelek bądź słoików hurtowo można też kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]