Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Renault części Kraków. Dowiedz się więcej na france-car.com.pl

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]