Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Jeśli chcesz nabyć profesjonalne środki czystości, odwiedź tę stronę.

Aby zachować czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – likwidacja zabrudzeń każdego typu

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni, kamienia kotłowego czy też graffiti.

Chemia gospodarcza – pielęgnacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]