Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Więcej szczegółów o etykietach na wódkę.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na ślub, Sylwestra bądź urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Młodej Pary

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w interesującą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o miejscu i dacie ślubu, imionach nowożeńców lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych barwach i wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Dekoruj swoje przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne wina, soki czy nalewki i dajesz je znajomym lub rodzinie przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]