Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Gąsior do wina znajdziesz na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]