Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Zobacz, gdzie nabyć słoik z kranem

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]