Przydatne gadżety reklamowe – o torbach z nadrukiem

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy wybierają się na targi czy też planują event promocyjny, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on wszak nie tylko przykuwać uwagę klientów, ale również nieść ze sobą pewną wartość, by regularnie go używali i w ten sposób wytworzyli przywiązanie do marki. Takim gadżetem są m.in. torby z logo firmy.

Konferencyjne oraz termoizolacyjne – warianty toreb z nadrukiem

Przeglądając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych łatwo dostrzec, że pod frazą “torba” ukrywa się mnóstwo produktów. Są to m.in. torby na zakupy – bodajże najpopularniejszy i bardzo przydatny gadżet reklamowy. Nadruk logotypu czy nazwy eventu na bawełnianych, jutowych oraz płóciennych torbach na ramię zawsze bardzo dobrze się prezentuje, a przy tym jest na tyle wytrzymały, by przez długi czas utrzymywać się na materiale. Kolejnym atutem tych toreb jest ich koszt. W zależności od typu torby i wielkości zamówienia, cena przeważnie rozpoczyna się od kilku złotych za sztukę. Logotypy można wykonać również na torbach sportowych, podróżnych lub na notebooka. Są to gadżety, które docenią na pewno organizatorzy dużych konferencji oraz pokazów. Rzecz jasna, koszt produktów tego rodzaju i wykonania druku na nich jest wtedy zdecydowanie wyższy – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby z nadrukiem?

Podmioty prowadzące akcje promocyjne zazwyczaj zlecają jednoczesne wykonanie wielu typów gadżetów. Powinny więc złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze co najmniej kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Wraz z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na zagłówkach, parasolach bądź innych przydatnych artykułach z tkaniny albo dodać do zamówienia o tradycyjne gadżety reklamowe, jak ołówki, długopisy oraz smycze, które wciąż są popularne wśród klientów.