Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Tutaj poznasz aktualną ofertę kursu Blender.

Świat rysunku nieprzerwanie się przekształca i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz kreowania swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w małych grupach

Korzystanie z każdego oprogramowania można przyswoić sobie na własną rękę, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko bywa niezwykle frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno poznali Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i docenianą zwłaszcza w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy chcą znaleźć nowe formy wyrażania siebie bądź rozwijać swoje obecne umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]