Newsy ze stolicy Małopolski i okolic – o krakowskim serwisie informacyjnym

Najciekawsze krk news

Kraków to miasto pełne zabytków, które rok w rok przywabiają dziesiątki tysięcy turystów. Z myślą o nich założono wiele stron www, których intencją jest ułatwienie nawigacji po tym mieście ludziom nie będącym ich mieszkańcami. A gdzie informacji o Krakowie mogą poszukiwać jego obywatele, a zwłaszcza kobiety? Przecież lokalsi poszukują nie tylko wiadomości dotyczących atrakcji swego miasta, lecz w głównej mierze potrzebują pozyskać praktyczne newsy m.in. o innych usługach oferowanych w Krakowie.

Portal o Krakowie dla kobiet – newsy dla krakowian

Agatka-krakow.pl lokalny serwis, w którym kobiety (i nie tylko one) znajdą ciekawe informacje o stolicy Małopolski i działających w niej biznesach. Poza przydatnymi ogłoszeniami o tym co zwiedzić w Krakowie, zamieszczane są tu także wiadomości, gdzie iść do restauracji i na co wykorzystać czas wolny w znanych miejscowościach turystycznych położonych w pobliżu Krakowa, dzięki czemu krakowianie lepiej zaplanować eskapady na weekend czy kilkudniowe wczasy blisko miejsca zamieszkania. A w Małopolsce jest wiele atrakcji, toteż każdy znajdzie coś dla siebie, bez znaczenia czy lubi spędzać czas na rozkosznym nieróbstwie czy w ruchu.

W serwisie z krakowskimi newsami znajduje się też sporo wartościowych porad, które można wykorzystać w codziennym życiu. Porady obejmują szerokie spektrum tematów, nie tylko tych powszechnie określanych jako kobiece, jak gotowanie, rozrywka i aranżacja wnętrz. Serwis agatka-krakow.pl to również obszerne teksty roztrząsające różnorodne kwestie związane z edukacją dziecka we współczesnym świecie, zdrowiem oraz urodą.

KRK news – świetne miejsce promocji dla miejscowych biznesów

Ale czy strona dla pań to wyłącznie treści o relacjach oraz kulinariach? Naturalnie, że nie! Kraków to siedziba sprawnie rozwijających się biznesów. Zatem nie dziwi fakt, że kobiety tu przebywające częstokroć szukają online przydatnych informacji związanych z różnego typu usługami dostarczanymi lokalnie oraz rad, które mogą zastosować do efektywniejszego prowadzenia swoich biznesów. Tematyczny portal z informacjami z Krakowa to też dobre miejsce reklamy dla miejscowych biznesmenów pomagające za pomocą interesujących publikacji zainteresować usługami bądź produktem szerszą rzeszę potencjalnych odbiorców.

Siedziba firmy:
AGATKA Kraków
ul. Straszewskiego 17
31-101 Kraków