Niezapomniane przeżycia i szkolenia – co oferują organizatorzy wycieczek dla aktywnych

Szukasz korzystnej oferty wycieczek dla aktywnych? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yxsbtzjh.

Rozróżnia się dwa rodzaje ludzi: pierwsi kochają czas wolny spędzać na słodkiej bezczynności, a drudzy każdy dzień wolny muszą zorganizować sobie tak, aby zrobić coś nowego, czego dotąd nie doznali. Z myślą o takich osób biura turystyczne tworzą atrakcyjne oferty wypraw dla aktywnych.

Aktywne wycieczki – czy warto się na nie zapisać?

Wyprawy dla aktywnych to rzetelnie zaplanowane parodniowe wycieczki dla tych, którzy chcieliby zobaczyć przeróżne zakątki świata i naszej ojczyzny z całkiem nowej perspektywy. Program takich wypraw jest wypełniony porywającymi atrakcjami, których zwykły wczasowicz nie przeżyje z pozycji komfortowego leżaka na werandzie wydzierżawionej kwatery w górach. Wyprawa dla osób poszukujących ciekawych wrażeń to dodatkowo perfekcyjna okazja, by zdobyć kolejne kwalifikacje, bo w szeregu przypadków wiąże się ze instruktażami nieodzownymi do poznania mechanizmów przetrwania w danym terenie. Na wyprawie w góry dla aktywnych można m.in. nauczyć się posługiwania się rakami oraz czekanem czy poruszania się po via ferratach. Partycypanci opanowują procedury survivalu, a także tego, jak postępować w zagrażających życiu sytuacjach, które mogą ich zaskoczyć, czyli np. podczas zejścia lawiny. Warto także zaznaczyć, iż taka wyprawa w góry nafaszerowana jest ciężkimi zadaniami wymagającymi ufności i współpracy z innymi członkami grupy, co może skutkować nawiązaniem wieloletnich znajomości.

Wyprawy dla aktywnych – gdzie można się wybrać?

Atrakcyjne wycieczki, które będą wymagały od nas należytej kondycji fizycznej, to zwłaszcza wyprawy w góry, w tym także w góry wysokie, a kierunkiem są szczyty rozsiane po całym globie. Osoby bez doświadczenia w wyprawach po górach, ale z dobrą kondycją fizyczną, mogą zapisać się m.in. na trekking po Podhalu i pokonać cztery najważniejsze szczyty tego regionu: Giewont, Babią Górę, Trzy Korony oraz Turbacz. Mogą również odwiedzić Sycylię, gdzie zobaczą wulkan Etna, sycylijskie parki narodowe i odwiedzą malownicze miasta tej wyspy – Trapani, Palermo oraz Katanię. Lecz Stary kontynent to nie jedyne kraje, dostępne dla niedoświadczonych turystów – bez problemu dadzą sobie rade także w czasie wycieczki na Wyspy Komodo bądź w Himalaje.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]