Zalety wynajmu szalunków

Unikatowa oferta wynajmu szalunków

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale można zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw sztucznych. Innymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety ze względu na spore ceny nie wszystkie ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować duże koszty.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się też dbałość o kontrahenta – w przypadku, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy mówią poprzedni kontrahenci.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]