Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Znajdź drzwi drewniane zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne mają sporo zadań – separują od zgiełku dobiegającego z ulicy, chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czy warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe nie deformują się

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością, z uwagi na swoją wytrzymałość oraz właściwości. Drewno rewelacyjnie się prezentuje i da się je wykończyć na sporo sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe, a mimo tego w pomieszczeniach panuje komfort termiczny. Kupując drzwi do domu należy zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Szczególnym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich cech – nie wykrzywiają się i ciężko je uszkodzić, zatem doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar

Producenci świadczą również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla tych, którym zależy na oryginalnym designie. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty producenta, który wykonuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić pięknie wyglądające szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, trzeba także zaakcentować inne cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposaża się je w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu ciężko je sforsować. Zapewnia to mieszkańcom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Dzisiaj w trakcie wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się wysokiej jakości środki impregnujące, które osłaniają ich powierzchnię przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]