Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie aranżację wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]