Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Interesuje Cię oferta producenta blachodachówek? Zajrzyj na www.regamet.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe i ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele atutów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z wielu przyczyn. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachowej, a przy tym też ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i szybsza niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne rozłożenie pochłania na ogół dużo więcej czasu. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do właściwie każdej, nawet niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez przeszkód przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starych obiektów, tym bardziej, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy?

Żeby kupić blachodachówki wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, zlokalizowanych na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i lubelskiego. Produktem flagowym firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na korozję, powstawanie rys, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, wobec tego prócz swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy okna dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08