Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Kompleksową pomoc fachowców w tej dziedzinie uzyskasz pod tym linkiem.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z naturalnych komponentów, dlatego też w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym walorem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować również zimą, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem schnięcia zaprawy. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]