Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Kup drzwi drewniane na wymiar.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono bardziej nastrojowe i przytulne, a odpowiednio konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji wręcz kilkanaście lat. Dzisiejsza technologia umożliwia doskonałe dopasowanie cech drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się dobrą izolacją termiczną i małym stopniem rozszerzalności – czyli nie odkształcają się. Opcja wykończenia ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz wiele innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze wyglądają przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego mieszkania

Potrzebujesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami ornamentowymi, bezpiecznymi lub witrażowymi, co wyraźnie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]