Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Odwiedź https://joannaklusak.com, żeby zdobyć więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków.

Biuro projektowe świadczy zróżnicowany wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie kontroluje zaawansowanie robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi pensjonaty, kawiarnie, obiekty rekreacyjne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również rozplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]