Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Szukasz blachy na rąbek? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Opisujemy blachy na rąbek stojący i sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – zalety i przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący idealnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze grono sympatyków. Świetnie prezentującą się oraz wytrzymałą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe oraz doskonale komponuje się z wieloma stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą dającą osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. opady bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również zminimalizować koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od producenta.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08